608 779 690
E-shop s vertikálními žaluziemi a roletami
NÁKUPNÍ KOŠÍK:
0 položek;0,00 Kč
PROČ NÁS ZVOLIT? DOPRAVA ZDARMA u objednávek nad 5 000 Kč , nad 2 700 Kč sleva
z dopravy 50%
ÚSPORA 20 - 35 % při nákupu rolet i žaluzií online v našem eshopu ZÁRUKA 3 ROKY na všechny výrobky KVALITA A PŘESNOST Sortiment objednávejte vždy na míru s přesností na centimetry. ODBORNÉ
VYMĚŘENÍ A MONTÁŽE
Využijte jistoty odborného vyměření a montáže
po celé ČR.

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE NA DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ

náhled na infračervený přijímač Vertikální žaluzie nabízíme i v provedení s dálkovým ovládání, natáčení a posun lamel těchto žaluzie je realizováno elekrickým motorkem. Nějvětší výhodou těchto žaluzii je především komfort v ovládání.

Dálkové ovládání je dodáváno včetně jeho držáku na zeď, který se umisťuje nejčastěji vedle vypínače světel. Jedním dálkovým ovladačem je možno ovládat až čtyři různé žaluzie, což oceníte především ve velkých místnostech, kde je nainstalováno víc kusů vertikálních žaluzií.

Napájení motorku žaluzie je možno realizovat pomocí 10 ks tužkových baterií (kvalitní baterie vydrží, dle frekvence užívání, půl roku až dva roky) nebo z elektrické sítě pomocí elektrického adaptéru.

Ovládání žaluzie

Schema garnýže s motorkem
Vertikální žaluzie ovládaná dálkově
Schema dálkového ovládání vertikální žaluzieSchema garnýže s motorkem na dálkové ovládání vertikální žaluzie Vertikální žaluzie ovládaná motorkem Vertikální žaluzie ovládaná motorkem

Ovladač vertikální žaluzie může být jednokanálový nebo čtyřkanálový. Jednokanálový ovladač ovládá pouze jednu žaluzii. Čtyřkanálový ovladač může ovládat až 4 vertikální žaluzie, přitom každá žaluzie je ovládaná samostatně. Výhoda vícekanálového ovladače je, že stačí mít ve velkých místnostech až se čtyřmi žaluziemi pouze jeden ovladače.
Ovladač je dodávám včetně úchytky na stěnu, která se nejčastěji montuje na zeď vedle vypináče světel. Ovladač pak může být v úchytce nebo volně např. na stole.

Motorek připevněný na garnýž je umístěn většinou vlevo a schován za žaluzií. V případě, že motorek umístit vlevo nelze, je v pravé části garnýže - před žaluzií a tutíž viditelný.

 
Kontakty
Calix, s.r.o.
   Hostětín 87
   687 71 Bojkovice


Tel.: 608 779 690
info@calix-zaluzie.cz